Opis
860nm 2W leptir diodni laser
Opis proizvoda
Butterfly paketi su standardni format za optičke Telecom prijenose i laserske diodne pumpe. Ispod je tipično 14-pinsko leptir kućište, u kojem se laserska matrica nalazi na AlN nosaču. AlN podnožje je montirano na TEC, koji je pričvršćen na osnovnu ploču koja je izrađena od CuW, Kovar ili CuMo.
Značajke:
860nm valne duljine
14-pin leptir paket
Ugrađen-tec hladnjak
Ugrađena-fotodioda
Ugrađen-termistor
Dostupno pakiranje po narudžbi
Dostupne prilagođene valne duljine i laserski dizajni.
Prijave:
Medicinski laserski tretman
Senzor
Drugi

Tehnički list
Stavka br.: FC860DL2
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 860nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 2W |
| Način rada | CW |
| Vlakno | |
| Vlaknasta jezgra | 105um |
| Duljina vlakna | 40 cm |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Fiber konektor | FC/PC |
| Promjer vlakana | 0,9 mm |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 2.7A |
| Struja praga Ith | 0.4A |
| Radni napon Vop | 2V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20~70 stupnjeva |
Crtež paketa:
![product-1-1 @]0QBO]TC55}F8TE]CE1AUX](/Content/uploads/202098745/2020102713415216aa58514f534985899b6d8f5385555b.png)
Popularni tagovi: 860nm 2w leptir diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










