Opis
4W 860nm diodni laser s spregnutim vlaknima
Pregled
Značajke:
Val: 860nm
Izlazna snaga: 4000mW iz vlakana
Visoka izlazna snaga i dinamički raspon
Visoka učinkovitost
Dostupno pakiranje po narudžbi
Dostupne prilagođene valne duljine i laserski dizajni.
Kontaktirajte nas za više izbora putem e-pošte: info@brandnew-china.com
Prijave:
Obrambeno polje: osvjetljenje, osjet
Industrijsko područje
Medicinski laserski tretman: bio-medicinski tretman, terapijski postupci, estetski tretmani

Tehnički list
Stavka br.: FC860DL4
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 860nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 4W |
| Način rada | CW |
| Vlakno | |
| Vlaknasta jezgra | 200um |
| Duljina vlakna | 40 cm |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Fiber konektor | FC/PC |
| Promjer vlakana | 0,9 mm |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 3.0A |
| Struja praga Ith | 0.5A |
| Radni napon Vop | 4.6V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20~70 stupnjeva |
Crtež paketa:
![product-1-1 BLZ3[IEBD2K_RH]$~O]4KOB](/Content/uploads/202098745/20201027132431b8d5c2e6791149849031075ed7e66224.png)
Popularni tagovi: 4w 860nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










