Laserska dioda stabilizirana na valnoj duljini od 785 nm za Ramanovu spektroskopiju
Značajke:
Volumen Stabilizirana Braggova rešetka
Spektralna širina:<0.1nm
S funkcijama PD, termistor, TEC
Jezgra vlakna: 105 μm, 0,22NA
FC/PC ili SMA905 optički konektor opcijski
Duljina vlakana može se prilagoditi
Prijave:
Ramanova spektroskopija
Analitički instrumenti
Biološka istraživanja

Specifikacija:
Broj stavke: FC785WS600
| Optički | |
| Središnja valna duljina λ | 785 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±0,5 nm |
| Izlazna snaga | 600 mW |
| Spektralna širina FWHM | 0,1 nm |
| Učinkovitost nagiba | 0.8W/A |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 105um |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Fiber konektor | FC/PC, SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 1.09A |
| Struja praga Ith | 0.36A |
| Radni napon Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termistor | 10 (±5%) kΩ (@25 stupnjeva) |
| TEC radna struja/napon | 2.5A/6.3V |
| Toplinski | |
| Radna temp. | 15 ~ 35 stupnjeva |
| Temp. pohrane | -20~50 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,01 nm/ stupanj |
Izvlačenje
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
ESD ZAŠTITA – Elektrostatičko pražnjenje primarni je uzrok neočekivanog kvara proizvoda. Poduzmite izuzetne mjere opreza kako biste spriječili ESD. Prilikom rukovanja proizvodom koristite trake za zapešće, uzemljene radne površine i rigorozne antistatičke tehnike.
Popularni tagovi: valna duljina stabilizirana 785nm laserska dioda za raman spektroskopiju dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










