450W 976nm stabilizirana vlaknasta laserska dioda
Ovi laseri s pumpom velike snage isporučuju svjetlo vrlo stabilne valne duljine s uskom širinom pojasa emisije zahvaljujući integriranoj volumenskoj Bragg rešetki.
Laserski modul dizajniran je da bude toplinski-učinkovit, ali paket mora biti sigurno montiran na temperaturno-kontroliranu montažnu površinu kako bi se osigurao siguran rad i dug radni vijek.
Značajke:
< 1.0nm Laser Spectral Line Width
Izlazna snaga do 450 W (CW)
Vlakno završeno golim krajem
Bilješka:
Izloženost maksimalnim ocjenama tijekom duljeg vremenskog razdoblja ili izloženost iznad jedne ili više maksimalnih ocjena može uzrokovati štetu ili utjecati na pouzdanost uređaja.
Tijekom rada moraju se nositi odgovarajuće laserske zaštitne naočale.

Tehnički list:
Broj stavke: FC976WS450
| Optički | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina | 976 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±1nm |
| Izlazna snaga | >=430W |
| Električni | |
| Radna struja | 30A |
| Struja praga | 2A |
| Radni napon | 40V |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 200um |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Duljina vlakna | 1m |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -20~70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,03 nm/ stupanj |
Crtež veličine:

Popularni tagovi: 450w 976nm stabilizirana vlaknasta laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










