600W 808nm CW šipkasti modul
Skupovi laserskih dioda koriste se u raznim medicinskim i kozmetičkim primjenama, uključujući uklanjanje dlačica, obnavljanje površine kože i uklanjanje tetovaža. 600W 808nm CW trakasti modul popularan je izbor za tretmane uklanjanja dlačica.
valna duljina je 808nm, što je u infracrvenom području. To omogućuje dublje prodiranje u kožu, što ga čini idealnim izborom za uklanjanje dlačica. Izlazna snaga od 600 W znači da je ovaj skup dioda velike snage, što omogućuje brže vrijeme tretmana i učinkovitije uklanjanje dlačica. 6 crtica odnosi se na broj crtica unutar snopa dioda – u ovom slučaju postoji 6 crtica, što znači da postoji 6 pojedinačnih laserskih izvora koji rade zajedno kako bi pružili snažniji i precizniji izlaz
Značajke:
Micro Chaneel vodeno hlađen
Niskotlačno i nisko nelinearno pakiranje
Izvrstan optički dizajn i procesni snop
Velika snaga: 100 W / bar
Visoka gustoća snage i niski $/W
Niska stopa kvarova na terenu, niska cijena


Tehnički list
Broj stavke: WC808VS600
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 6 |
| Pulsna širina | Manje od ili jednako 400 ms |
| Radni ciklus | Manje od ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~100A |
| Struja praga Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~12V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stupnjeva |
Izvlačenje
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Popularni tagovi: 600w 808nm cw bar modul dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










