Modul napajanja laserske diode 808 za uklanjanje dlačica
Pregled
Značajke:
Radna struja je 50A. Radni napon je 18V.
Izlazna snaga može biti 600W.
808nm kombinacija jedne valne duljine ili trostruke valne duljine po izboru
Životni vijek preko 30 milijuna snimaka i 2 godine jamstva
Makro kanal s jednostavnim vodenim hlađenjem
Ausu Lemljenje osigurava visoku pouzdanost
Pravokutni simetrični točkasti izlaz, visoka gustoća energije, lako se oblikuje
Radna teorija:
Kada odabere laser s valnom duljinom od 808 nm za zračenje, ne samo da ima dobru apsorpciju melanina folikula dlake, već također nema učinka na normalnu epidermu. Melanin u svjetlosnoj energiji apsorbira stabljika dlake, a svjetlosna energija se mijenja u toplinsku energiju, čime se podiže temperatura folikula dlake, struktura folikula dlake će biti uništena, folikul dlake koji je već uništen prolazi kroz prirodni fiziološki proces nakon čega se gubi, čime se postiže svrha depilacije.



Tehnički list
Broj stavke: WC808VS600
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W/60W |
| Broj šipki | 10 |
| Pulsna širina | Manje od ili jednako 400 ms |
| Radni ciklus | Manje od ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A/60A |
| Struja praga Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stupnjeva |
Crtež paketa

Popularni tagovi: laserska dioda 808 modul napajanja za uklanjanje dlaka dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










