Opis
300w 500w 808nm Diodni laser za uklanjanje dlačica ilooda
Značajkama:
Diodna laserska šipka iz Njemačke
Preko 20 milijuna hitaca
Mikrokanalna tehnologija, vodeni kanal u tankom cooper hladnjaku čija je debljina samo 1,5 mm. Diodna laserska šipka može se odmah ohladiti vodom što može osigurati dugi vijek trajanja.
List podataka:
Br. stavke: MC808DL500
Naziv stavke: Laserski stog diode 500W 808nm
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 500W |
| Način rada | CW |
| Vodeni kanal | Mikro kanal |
| Izlazna snaga po traci | 100W |
| Broj traka | 5 |
| Brza divergencija osi(FWHM) | ~38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | ~12Deg |
| Električan | |
| Iop radne trenutne struje | 95~ 110A |
| Prag koji je trenutni Ith | 18~ 20A |
| Vop radnog napona | 10.8-12V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45 ~ 48% |
| Termalan | |
| Radna temperatura | 15~ 30°C |
| Temperatura skladištenja | 0-55°C |
Crtež:

Popularni tagovi: dilas 808nm diodni laser za dobavljače ilooda, proizvođače Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedena u Kini










