Laserski stog od 16 traka
Ključne značajke:
50W po baru, 16 barova, ukupno 800W
AuSn tehnologija montaže tvrdog lemljenja, veća pouzdanost
Standardna konfiguracija i paket za dizajn kupca
Garancija na kvalitetu je 20 mjeseci. Broj metaka> 50 milijuna.

Tehnički list
Broj artikla: WC808VS800
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10 nm |
| Izlazna snaga | 800W |
| Pulsna širina | ≤400 ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~45A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~28V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Savjeti za korištenje:
Kako biste osigurali dugotrajan rad ovog proizvoda, molimo koristite deioniziranu vodu za cirkulirajuće hlađenje. Ako postoji sustav za filtriranje, redovito (prema kvaliteti vode) mijenjajte filtar. Ako nema filtracije, preporučuje se da deioniziranu vodu zamijenite dvaput tjedno.
Popularni tagovi: Dobavljači laserskog snopa od 16 bara, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










