BNT500 500W 808nm 10bars diodni laserski stog
Značajke:
10 bara 50w po baru, ukupno 500W
Laserski čip iz Jenoptik Njemačke
Jamstvo: 18 mjeseci
Broj snimaka: bez ograničenja
Poseban dizajn za primjenu za uklanjanje dlačica


Dostupan je bez ljuske
Crtanje

Tehnički list
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10 nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W/bar |
| Broj šipki | 10 |
| Pulsna širina | ≤400ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
O nama
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Surađivao s Kineskom akademijom znanosti za poluvodiče i Sveučilištem Zhejiang, danas ima preko 60 tehničara i 2 znanstvenika, 20 tehničara s doktoratom znanosti. Proizvodni prostor je 10000 Class Lab Clean Room s 2000 četvornih metara. Godišnji promet je više od 10 milijuna američkih dolara.
Snage BrandNew' su u talentiranim zaposlenicima, inženjeringu kvalitete, kontroli procesa, razvoju proizvoda i količinskoj proizvodnji.
Osnovna kompetencija
◆ Pakiranje dioda ◆ Oblikovanje snopa
◆ Ispitivanje pouzdanosti ◆ Učinkovito hlađenje
Postupak narudžbe:
1. Kontaktirajte nas za više detalja putem e-pošte
2. Šaljemo vam PI za plaćanje, rok plaćanja je T/T ili Western Union
3. Nakon što se izvrši plaćanje, dogovorit ćemo proizvodnju
4. Vrijeme isporuke je 1-4 tjedna ovisno o različitoj količini narudžbe i zahtjevu.
5. Nakon isporuke, poslat ćemo vam DHL UPS FedEx TNT broj za praćenje.
6. Jamstvo na kvalitetu je 18 mjeseci
Popularni tagovi: bnt500 500w 808nm 10bars dioda laser stack dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










