Zamjenski dijelovi za aparat za uklanjanje dlačica Palomar Vectus
Cynosure Palomar Vectus je popularan stroj za uklanjanje dlačica u Sjedinjenim Državama, Kanadi, Brazilu i drugim zemljama. Bit će ogromna potražnja za zamjenom diodnog laserskog snopa (unutrašnja laserska baterija) nakon duže uporabe.
Tijekom vijeka trajanja vaše medicinske opreme (stroja za uklanjanje dlačica) neki dijelovi se mogu izgubiti ili oštetiti. Pogotovo diodni laserski stog nakon milijuna snimaka lako će izgorjeti. Tada su vam potrebni zamjenski dijelovi za svoju opremu. BrandNew Technology može zamijeniti novi snop umjesto oštećenog. Ili ga možete kupiti i zamijeniti sami. Neka se' javi.
kw@brandnew-china.com
Uvijek se trudimo da Vam se što prije javimo.
Značajke:
Makro kanal, laka kvaliteta vode.
Laserski čip marke Jenoptic koji osigurava dug životni vijek
Brzo vrijeme isporuke oko tjedan dana


Tehnički list:
Broj artikla: WC808VS2400
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10 nm |
| Radni način | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100W/bar |
| Broj šipki | 24 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12 stupnjeva |
| Pulsna širina | ≤400 ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 100A |
| Prag struje Ith | 25A |
| Radni napon Vop | 45V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | ~50% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Radni uvjeti po baru

Crtanje
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)


Popularni tagovi: zamjenski dijelovi za palomar vectus laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










