3W 1470nmMedicinski estetski tretman COS laserske diode širokog područja
Značajke 3W 1470nmCOS laserska dioda :
- Izlazna snaga 3W, središnja valna duljina 1470nm
- Širina emitera od 100 um, laserska dioda širokog područja
- Visoka rodnost i pouzdanost
- Brza dostava 1-2 radna tjedna
Primjene od 3W 1470nmCOS laserska dioda:
- Svjetlovodni laserski sustavi
- Medicinski i estetski laserski tretman
- Obrada materijala
- Primjena u industriji

Pružamo 3W 1470nm COS Laser Diode Medicinski estetski tretman širokog područja, COS je vrlo mali poluvodički laser, jedna je od komponenti velikog laserskog sustava. Kao što je Fiber Laser, Brandnew Technology Company nudi 300W 808nm/400W 808nm/300W 1064nm/400W 1064nm Fiber Laser, koji ima 28 COS diodni laser unutra.
Tehnički list
Broj stavke: COS1470DL3
Naziv artikla: Laserska dioda širokog područja COS od 3 W
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 1470 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±20nm |
| Izlazna snaga | 3W |
| Širina emitera | 100um |
| Električni | |
| Struja praga | 0.5A |
| Radna struja | 9A |
| Radni napon | 1.5V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
Izvlačenje:

COS laser didoe:
1470nm 3W COS laserska dioda usvaja AuSn zavarivanje i P Down pakiranje. 1470nm 3W COS diodni laser ima višestruke prednosti poput visoke pouzdanosti, stabilne izlazne snage, velike snage, visoke učinkovitosti, dugog vijeka trajanja i snažne kompatibilnosti te se široko koristi na tržištu.
Čip-na-podgorici:
Strukture čip-na-supstratu (CoS) postale su popularna metoda pakiranja modula za module diodnog lasera. Laserski proizvodi koji sadrže ugrađene CoS laserske module,
Metode rukovanja i sastavljanja koje se koriste prilikom postavljanja 1470nm 3W COS modula laserske diode na tiskane ploče mogu utjecati na pouzdanost i životni vijek laserskog sustava.
Popularni tagovi: 3w široko područje cos laserske diode dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










