
500mW 808nm čip na submount COS laserskoj diodi
Značajka:
- Valna duljina: 808nm
-
Širina emitera: 5um
-
Single Mode
Primjena:
-
Ublažavanje bolova
-
Vaskularni tretman
Tehnički list
Broj stavke: COS808SM05
Naziv artikla: 808nm 500mW COS diodni laser
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 ± 3 nm |
| Izlazna snaga | 500 mW |
| Način rada | CW |
| Širina emitera | 5um |
| Širina spektra FWHM | 3nm |
| Električni | |
| Struja praga Lth | 100 mA |
| Radna struja Lop | <900mA |
| Radni napon Vop | 2V |
| Učinkovitost posipa | 1.0W/A |
| Učinkovitost pretvorbe | 50% |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40~85 stupnjeva |
Izvlačenje:

Zadovoljstvo nam je najaviti revolucionarnu inovaciju u laserskim diodama blizu-infracrvenog zračenja – prvu svjetsku lasersku diodu od 5µm s jednim-808nm 500mW čipom-razmjera (COS).
Ova napredna dioda kombinira veliku izlaznu snagu s izvrsnom kvalitetom snopa u ultra-kompaktnom jednom-modnom emiteru. To je izvrstan izbor za zahtjevne aplikacije gdje su svjetlina, preciznost i fleksibilnost integracije kritični.
Popularni tagovi: 500mw 808nm čip na submount cos laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










