Opis
10W 808nm cos laserska dioda
Opis proizvoda
10W 808nm cos laserska dioda s 200um širinom emitera . pored cos, također osiguravamo c-mount diodni laser, također se može nazvati širokoj površini diodi laser ., veličina paketa cos {8}, tako da je prikladna za integraciju {}, s našim proizvodom cos.

Pregled
Značajka:
Širina 200UM emitera, izlazna snaga od 10 W, 808nm središnja valna duljina
C-mount paket dostupan
Učinkovita tehnologija rasipanja topline
Visoka pouzdanost i visoke troškove performanse
Prijava:
Ramanova spektroskopija
Vojni / zrakoplovstvo
Obrana i sigurnost
Izvor pumpanja vlakana

Podatkovni list
Stavka br.: Cos808dl10
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808nm |
| Tolerancija valne duljine | 5 nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Širina emitera | 200UM |
| Električni | |
| Prag struja | 1.5A |
| Operativna struja | 13A |
| Radni napon | 1.8V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15-35 stupanj |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupanj |
| Temp valne duljine . koeficijent | 0,3nm/ stupanj |
Izvlačenje:

Popularni tagovi: 10W 808nm COS Laser diodi dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, napravljena u Kini










