
5W 793nm COS laserski diodni čip na podmontaži
Značajka:
- 793 nm +/-3 nm
-
Form Factor: COS (čip na podmontaži) – kompaktan i idealan za prilagođenu integraciju
-
Visoka učinkovitost pretvorbe – optimizirano za aplikacije pumpi
-
Izvrsna toplinska izvedba – učinkovito odvođenje topline
-
Pouzdan životni vijek – stabilan izlaz u kontinuiranom radu
Primjena:
-
Solid{0}}Lasersko pumpanje – za generiranje lasera od 2µm
-
Spektroskopija i znanstveno istraživanje – uskopojasni, visoko{0}}stabilni izvor svjetlosti
-
OEM integracija – za prilagođene module i kompaktne laserske sustave
Tehnički list
Broj artikla: COS793DL5
Naziv artikla: 793nm 5W COS diodni laser
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 973 ± 3 nm |
| Izlazna snaga | 5W |
|
Brza os FWHM |
30 stupnjeva |
| Spora os FWHM | 8 stupnjeva |
| Način rada | CW |
| Širina emitera | 100um |
| Električni | |
| Struja praga Lth | 0.8A |
| Radna struja Lop | 6A |
| Radni napon Vop | 2V |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30~70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,3 nm/ stupanj |
Izvlačenje:

Zadovoljstvo nam je predstaviti našu 5W 793nm čip-on-Submount (COS) lasersku diodu, kompaktno rješenje visokih-učinkovitosti dizajnirano za precizne primjene kao što je lasersko pumpanje s vlaknima,-laserski sustavi u čvrstom stanju i medicinska oprema.
Ako trenutačno radite na sustavima koji zahtijevaju kompaktne,-lasere s pumpom velike snage, ova 793nm COS dioda mogla bi izvrsno pristajati.
Detaljne specifikacije, mehanički crteži i cijene dostupni su na zahtjev. Rado ćemo podržati vaš proces procjene i razvoja.
Javite nam ako želite više informacija ili uzoraka.
Popularni tagovi: 5w 793nm cos laserski diodni čip na podgradnji dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini











