Opis
8W 808nm cos laserski diodni čip na podmornici
Opis proizvoda
8W 808nm cos laserski diodni čip na podmornici. COS je instaliran u niskom toplinskom otporu, ugradnja električnog izolatora, niska temperatura spajanja i paket niskog toplinskog otpora proširuju vijek trajanja i poboljšava pouzdanost.
Značajka:
390UM širina emitera, 8W izlazna snaga
Čips na podmornici, male veličine
Dostupne su druge valne duljine i izlazne snage
C-mount paket dostupan
Prijava:
Ramanova spektroskopija
Vojni / zrakoplovstvo
Medicinski i estetski
Obrana i sigurnost
Izvor pumpanja vlakana

Podatkovni list
Stavka br: cos808dl8
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | 5 nm |
| Izlazna snaga | 8W |
| Spektralna širina FWHM | 4nm |
| Širina emitera | 390um |
| Divergencija brze osi (FWHM) | 40deg |
| Divergencija sporog osi (FWHM) | 12deg |
| Električni | |
| Prag struja | 1.25A |
| Operativna struja | 11A |
| Radni napon | 1.8V |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 15-35 stupanj |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupanj |
| Temp valna duljina. Koeficijent | 0. 3nm/ stupanj |
Izvlačenje:

Popularni tagovi: 8W 808nm cos laserski diodni čip na dobavljačima podmornice, proizvođačima Kina, tvornica, veleprodaja, napravljena u Kini










