Opis
40W 975nm diodni laser CS s jednom trakom
Pregled
Glavne karakteristike:
Način rada: CW
Kondukcijsko hlađenje
FAC dostupan
Ausn tehnologija lemljenja
Uniformni profil grede
Uski spektar
Visoka učinkovitost
Široke primjene, kao što su pumpe, medicina, svjetlo i tako dalje.
Bilješka:
Lasersko svjetlo koje emitira ovaj uređaj je nevidljivo i štetno je za ljudsko oko. Izbjegavajte gledati izravno u izlaz vlakana ili u kolimirani snop duž njegove optičke osi dok uređaj radi. Tijekom rada moraju se nositi odgovarajuće laserske zaštitne naočale.


Tehnički list
Stavka br.: CC975DL40
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 975 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 40W |
| Način rada | CW |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 45A |
| Struja praga Ith | 10A |
| Radni napon Vop | 1.8V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinski | |
| Radna temp. | 20-30 stupnjeva |
| Temp. pohrane | 0-55 stupnjeva |
| Valna duljina Temp. Koeficijent | ~0,3 nm/ stupanj |
Izvlačenje

Popularni tagovi: 40w 975nm diodni laser cs single bar dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










