600mW 976nm stabilizirana valna laserska dioda
Značajke:
Ovi moduli pumpe serije 980nm koriste ravnu konstrukciju s čipom na podnosaču. Čip velike snage hermetički je zatvoren u 14-pinski leptir paket bez epoksida i toka i opremljen je termistorom, termoelektričnim hladnjakom i diodom za monitor.
Ovi moduli pumpe serije 980nm koriste FBG stabilizaciju za&"zaključavanje" valne duljine emisije. Pruža uskopojasni spektar bez buke, čak i pod promjenama temperature, pogonske struje i optičke povratne informacije. Odabir valne duljine dostupan je za aplikacije koje zahtijevaju najviše performanse u kontroli spektra s najvećim dostupnim snagama. Ovaj modul udovoljava zahtjevima opisanim u TelcordiaGR-468-CORE.
Specifikacije:
Broj artikla: FC974SM600
| Optički | Tipična vrijednost |
| Središnja valna duljina λ | 976 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±2 nm |
| Izlazna snaga | 600 mW |
| Spektralna širina FWHM | 2nm |
| Električni | |
| LDForward struja | 1100mA |
| LD obrnuta struja | 10uA |
| LD obrnuti napon | 2V |
| PD naprijed struja | -10mA |
| Termistor kΩ/β (25 ℃) | 10±5%/3900 |
| TEC radna struja/napon | 2A/3.5V |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | -5~75℃ |
| Temperatura skladištenja | -40-85℃ |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | ~0,02 nm/℃ |
Crtanje

Popularni tagovi: 600mw 976nm stabilizirani valni laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










