Niz diodnih lasera velike snage
Velika snaga: Niz diodnih lasera velike snage može postići veću ukupnu izlaznu snagu kombiniranjem više laserskih jedinica.
Učinak slabog osmijeha: Niz diodnih lasera velike snage ima karakteristike efekta slabog osmijeha, što znači da laserska zraka može zadržati malu distorziju valne fronte tijekom širenja kako bi se osigurala kvaliteta zrake.
Visoka pouzdanost: Niz diodnih lasera velike snage ima razuman dizajn i kompaktnu strukturu te može održavati stabilno radno stanje u različitim primjenama. Prikladni su za industriju, znanstvena istraživanja, medicinu i druga područja
Značajka:
Njemačka laserska šipka 6 bara, 10 bara, 12 bara
Koristi se za popravak i zamjenu mnogih marki nasadnika za uklanjanje dlaka.
valna duljina 808 ili mješavina valnih duljina kao 755nm, 808nm i 1064nm.

Tehnički list
Broj stavke: WC808VS600
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Način rada | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 60W |
| Broj šipki | 10 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12 stupnjeva |
| Električni | |
| Radna struja | ~50A |
| Struja praga | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Učinkovitost pretvorbe | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stupnjeva |
Crtež paketa

Popularni tagovi: dobavljači nizova diodnih lasera velike snage, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










