Vertikalni diodni laserski niz
Vertikalni diodni laserski niz je poput skupine laserskih dioda koje rade zajedno u paketu ili nizu. Postavljanje okomitog diodnog laserskog niza čini kombinirani laser jačim i moćnijim. Vertical Diode Laser Array važni su uređaji koji koriste medije za optičko pojačanje i rezonantne šupljine za proizvodnju svjetlosti. Dizajn ovih komponenti ključan je za moderne lasere.
Brzi detalji
>Diodna laserska šipka iz Njemačke
>životni vijek: preko 10000 sati
>Tipične valne duljine su 755nm, 808nm, 1060nm (ostale na zahtjev)
>Dizajn zatvorenog paketa sa zaštitom prozora
>Poseban dizajn za diodni laserski uređaj za uklanjanje dlačica

Tehnički list
Broj stavke: WC808VS600
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 808 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 600W |
| Broj šipki | 10 |
| Električni | |
| Radna struja | ~50A |
| Struja praga | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Učinkovitost pretvorbe | ~50% |
| Toplinski | |
| Radna temperatura | 20-30 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stupnjeva |
Crtež paketa

Popularni tagovi: dobavljači okomitih diodnih laserskih nizova, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










