Opis
Diodni laserski stog od 4 bara
Vertikalni nizovi posebno dizajnirani za primjenu za uklanjanje dlačica, mogu složiti do 4 zapakirane laserske šipke kako bi se formirao diodni laserski sklop velike snage. Svaka od ovih laserskih šipki pojedinačno pruža do 100 W u QCW načinu rada. Mali razmaci između laserskih šipki čine da modul dobije maksimalnu blistavost od nizova, što modulu omogućuje da radi s visokom učinkovitošću.

| Optički | |
| Valna duljina | 755 808 1064 nm |
| Radni način | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 4 |
| Razmak između šipki | 3,4 mm |
| Brza divergencija osi | ~38 stupnjeva |
| Spora divergencija osi | ~12 stupnjeva |
| Pulsna širina | ≤400ms |
| Radnog ciklusa | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 120A |
| Prag struje Ith | 20A |
| Radni napon Vop | 6V |
| Učinkovitost pretvorbe energije | 45% |
| Toplinska | |
| Radna temperatura | 23 ~ 27 ℃ (bez kondenzacije) |
Temperatura skladištenja | 0-55 ℃ (bez kondenzacije) |




Popularni tagovi: 4 bara dioda laser stack dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, made in China










