600W 976nm vlakno spojeni diodni laser velike snage

Ključne karakteristike:
Visoka pouzdanost
600W 976nm vlakno spojeni diodni laser velike snage usvaja tehnologiju spajanja dioda, koja može osigurati dugoročan-pouzdan rad diode; U isto vrijeme, stabilna i pouzdana opskrba čipom osigurava dugoročnu-pouzdanost proizvoda; Osim toga, tehnologija serije s jednom cijevi omogućuje da svaka pojedinačna cijev radi relativno neovisno jedna o drugoj. Kad se jedna cijev pokvari, to neće dovesti do kvara drugih svjetlećih cijevi. Istovremeno, lako se mijenja i održava.
The typical value of electro-optic efficiency is 50%, and the coupling efficiency is >95%
Zbog tehnologije pakiranja serije s jednom-cijevi, a širina luminescentnih rezanaca jedne cijevi općenito je 95um i 200um, učinkovitost spajanja općenito može doseći više od 95% kada je optičko spajanje na svjetlo od 200um ili 400um, tako da elektro-optička učinkovitost cijelog modula može doseći 50% ili više.
Tehnički list
Broj artikla: FC976DL600
| Optički | |
| Središnja valna duljina | 976 nm |
| Tolerancija valne duljine | ±15nm |
| Izlazna snaga | 600W |
| Vlakno | |
| Promjer jezgre vlakna | 200um |
| Fiber numerička apertura | 0,22NA |
| Duljina vlakna | 1.5m |
| Fiber konektor | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 27A |
| Struja praga Ith | 1.1A |
| Radni napon Vop | 55V |
| Toplinski | |
| Ispitna temperatura | 25 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stupnjeva |
| Temperaturni koeficijent valne duljine | 0,35 n/ stupanj |
Izvlačenje
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Popularni tagovi: 600w 976nm optički diodni laser visoke snage, dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










